cs
Liceor

 

... známe sílu komunikace.

Internetové prezentace a Eshopy

Na jaké stránce se zobrazuje ve výsledcích hledání vaše prezentace a co uděláte, abyste to zlepšili? 

Mnoho firem utrácí desítky tisíc korun za svou internetovou propagaci. Vůbec přitom ale nesledují, zda jim vlastně vydělává nějaké peníze.

Internetové stránky nejsou nic jiného než další prodejce, jehož úkolem je přivést zákazníky a prodat jim vaše produkty. Žádného prodejce však nebudete platit, pokud vám nevydělá více, než kolik stojí jeho výplata a náklady na auto a telefon. A stejným finančním měřítkem musíte proto hodnotit i vaše www stránky.

Internetové stránky nejsou nic jiného, než obchod, který jste si na internetu postavili. A protože jste jej postavili v hlubokém lese (což internet s více než 12 miliardami stránek je), musíte jej neustále propagovat. Musíte přesně vědět, co chcete, aby návštěvníci po příchodu udělali (a grafikou a textem je k tomu navádět). A nakonec také musíte vyhodnocovat, zda se nám všechna tato práce vyplácí.

Internetové prezentace

Základním prvkem našich internetových prezentací je jejich dynamičnost spočívající v uživatelsky přívětivé možnosti úprav textového a obrazového obsahu prezentace. Pro toto je využit „redakční systém“, který můžete obsluhovat sami, nebo jej můžeme obsluhovat za Vás na základě Vašich požadavků.

Internetovou prezentaci pojímáme především jako jeden z nástrojů komunikačního mixu firmy, proto:

  • vytvoříme koncept internetové komunikace s ohledem na marketingovou strategii Vaší firmy,

  • zanalyzujeme cílové skupiny a strukturu prezentace pro ně,

  • zrealizujeme návrhy prezentací po grafické i obsahové stránce,

  • nabízíme monitoring a statistiky návštěvnosti jako podklad pro další marketingové rozhodování,

  • zajistíme provoz prezentace (doména, webhosting, email).

E-shopy

  • Naimplementujeme a spustíme internetový obchod pro zvýšení odbytových příležitostí, a to přesně podle Vašich představ.
  • Provádíme katalogizaci produktů a propojení s dalšími firemními programy (ekonomickými, skladovými, atd.).
  • Náš E-shop je implementován s přihlédnutím k SEO a dokáže přitahovat pozornost potenciálních zákazníků, hledajících zboží, jež chtějí koupit, přes internetové vyhledávače a specializované portály.
  • Pro správnou marketingovou zpětnou vazbu poskytujeme statistiky návštěvnosti, nákupní tendence a profily chování zákazníků.

Specializujeme se na individuální řešení, která nejefektivněji splní klientům záměr. Osobní přístup je samozřejmostí.

Kontaktujte nás:

tel.: +420 576 013 484
tel.: +420 608 815 600

e-mail:

 

Potřebujete pomoci s účetnictvím a daněmi? Poradenství, interní kontroly ve spolupráci s účetní nebo kompletní vedení účetní agendy včetně mezd. Pro právnické i fyzické osoby. Působnost ve Zlínském kraji, v Brně a okolí. http://www.bonulo.cz

 

Dodáváme a implementujeme:

ABRA FlexiBee